10 rad jak se vyhnout chybám při navrhování interiéru. Stahování e-knihy prodlouženo.

Když jsem před dvěma dny zveřejnil poslední výzvu ke stažení e-knihy, strhla se e-mailová lavina dotazů. Mnoho z nich se shoduje.
„Bude možné si ještě knihu stáhnout? Můžete mi ji prosím zaslat?“

Moc mě těší váš velký zájem o ni, a proto mám pro vás zároveň odpověď i dobrou zprávu. Stahování e-knihy „10 rad jak se vyhnout chybám při navrhování interiéru“
je prodlouženo.

jak navrhnout interiér-rady designera-jak sladit kuchyň s podlahou- jak navrhnout kuchyň-jak vymalovat-jak sladit barvy-jak navrhnout koupelnu

Kniha je stále ke stažení na stejném místě, čili vpravo nahoře.Takže si e-knihu stáhněte. Věřím, že vám bude k užitku stejně jako ostatním.

Pro ty z vás, co prozatím nevíte co e-kniha obsahuje, nahlédněte do → tohoto článku.
A nezapomeňte, pokud se vám kniha líbí, anebo vám pomohla, doporučte ji ostatním.
Anebo mi napište dolů do komentářů, v čem konkrétně vám kniha pomohla.
Přeji vám jistou ruku při navrhovaní, a pevné nervy při realizování vašeho vysněného interiéru.

petr molek profile3

Petr Molek  designer

8 Replies to “10 rad jak se vyhnout chybám při navrhování interiéru. Stahování e-knihy prodlouženo.”

 1. Zdravím,
  e-knihu jsem si stáhl a musím říct, že mne poučila i pobavila:)
  Za cca 2 měsíce se budu sám pouštět do zařizování bytu, takže Vaše rady určitě využiji,neboť půjde o zařízení interiéru bytu (novostavba), takže budu hledat ten kompromis o němž (mimo jiné) v knize píšete.
  S přáním hezkého dne
  K. Nováček.

 2. Dobrý den,
  na stará kolena se chceme pustit do přestavby bytu v paneláku. Na jedné straně se všeho bojíme, ale na druhé straně se právě na stáří chceme připravit. Koupelnu už máme bezbariérovou. Nyní plánujeme rekonstrukci především kuchyně (její umístění pod okno). Také úložné prostory bychom chtěli pojmout nově. Myslím, že oslovíme bytového architekta, aby nám navrhl nová a hlavně na stáří, praktická řešení. Nemáme peněz ani nervů nazbyt a tak chceme rekonstrukci zadat dobré firmě. Je to ale velký oříšek. Kde v dnešní době sehnat solidní firmu, která za nepřemrštěný peníz odvede kvalitní práci? A tak všude možně sháníme informace, asi nejvíce po internetu. Vaše e-kniha nám lecos osvětlila. I nadále budeme Vaše stránky pečlivě sledovat. Věřím, že ve Vašich článcích nalezneme odpovědi na velkou spoustu otázek, které jsou spojeny s přestavbou a které nás hodně tíží. Na druhé straně si říkáme, že by to měla být cesta k lepšímu a doufáme pohodlnějšímu bydlení. Přece se nenecháme nějakou rekonstrukcí převálcovat. Držíme Vám palce ve Vaší práci. Velmi si jí ceníme.
  Přejeme Vám pohodové dny.

  • Zdravím:)
   Věřím, a ani se Vám nedivím, že z tohoto nelehkého úkolu máte respekt. Rekonstrukce může být zdlouhavý a nákladný proces. A aby tomu tak nebylo, je dobré si k tomu přizvat odborníka (bytového designera), který veškeré operace pohlídá.
   Následně je vše většinou rychlé a bezbolestné.
   Přeji ať se dílo podaří

 3. Kde se dá ještě tato kniha 10 rad při zařizování stáhnout? Nikde se mi nenabízí
  Děkuji za zprávu

  • Přesunul jsem ji na stránky http://www.ockodesign.cz a na stránky na kterých jste, čili http://www.rady-bytoveho-designera.cz jsem umístil novější e-knihu. Na stránkách očkodesign ji naleznete hned, je takřka v každé sekci vyjímaje sekci rady designera, to je proklik na tuto stránku rady-bytoveho-designer :)
   Doufám, že Vám kniha pomůže. Budu rád za komentář, jak se Vám líbila popř. v čem Vám pomohla.
   Přeji úspěch

 4. Dobrý den, mohla bys si ještě stáhnout ebook: 10 rad jak se vyhnout chybám při navrhování interiéru? Moc děkuji 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*