Originální kuchyně s potiskem, či tapeta na zeď přesně podle vašich představ? Není problém.

Rekonstrukce bytu začala návrhem kuchyně s obývací částí, kde měl vzniknout i malý jídelní stůl pro tři osoby. Inspirujte se tímto interiérem.
Přání  Sylvie a Martina z Prahy, byla relativně konkrétní.
„Rádi bychom vytvořili pěkný prostor pro bydlení, ale osobitě řešený. Hlavně nic jako u sousedů. V tomto domě jsme si již dva vybavené byty prošli, ale  nebylo to ono“ říká s úsměvem paní Sylvie.
Jedno z hlavních přání bylo,  oddělit sedačkou prostor mezi obývací a kuchyňskou částí. „Orientace sedačky na okno nám nebude vadit, raději se díváme z okna než na televizi. Ano, na televizi někdy také dojde, nebo si něco pustíme na počítači, ale to jen sporadicky“ vysvětluje pan Martin.

Kováliková4 vizualizace 3

Na základě těchto požadavků byla orientace sedačky navržena tak, aby bylo možné kochat se výhledem z okna, nebo sledovat televizi či monitor. Vybavení místnosti jsme zvolili spíše moderní, v pistáciové a cappuccino barvě. Hlavní myšlenkou interiéru, je opakující se motiv klubíčka, který propojuje jednotlivé zóny místnosti.
Dnes, kdy nejsme technologicky omezeni takřka ničím, je možné vytvořit potisk na zakázku v podstatě na cokoli. Proto jsem navrhl originální tapetu na zakázku v kombinaci s potištěným skleněným obkladem za kuchyní a potištěnými skleněnými posuvnými dveřmi do chodby. Stejným způsoben lze potisknout i kuchyňská dvířka.

Kováliková4 vizualizace 7

Kováliková4 vizualizace 4

Nad polo-ostrůvkem kuchyně, který slouží jako zvýšený jídelní stůl pro tři osoby, je zavěšeno designové osvětlení od italské značky Foscarini.

Kováliková4 vizualizace 8

Ve středu obývací části je  koberec s vysokým vlasem, který bude sloužit jako hrací plocha pro děti. Ostatně proto zde chybí i konferenční stolek. Čistotu interiéru dodává skryté PC v pracovně, v kuchyni pak bezúchytkové otevírání horní řady horních skříněk a plně skrytý odsavač.

Budete řešit nový interiér? Napište mi prosím do komentářů, zda-li jste se tímto interiérem inspirovali.
Přeji vám, ať se dílo podaří.

petr molek profile3
autor: Petr Molek  designer

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*